Katan Tyyliblogi 11-vuotta ja arvonta!
Katan Tyyliblogin ensimmäinen postaus julkaistiin tasan 11-vuotta sitten. Muistan kun eilisen päivän, kun julkaisin sen kauhusta kankeana. No, kauhusta kankeus oli turhaan, kaikki on mennyt hyvin ja blogi on elänyt pitkään ja saanut ihanan lukijakunnan ja lisää lukijoita tulee jatkuvasti. Mutta kyllä täytyy rehellisesti todeta, että kyllä matkassa on kivisiäkin kohtia ollut, mutta kaikista on selvitty ja selvitään jatkossakin.
Tein meikkausvideon, missä myös puntaroin haasteita, mitä välillä tunnen.
Iso kiitos, kun seuraat ja luet Katan Tyyliblogia! Se inspiroi minua suunnattomasti 🙂
Katan Tyyliblogin syntymäpäivän kunniaksi on myös arvonta ja arvonnan säännöt ovat tässä:
Arvomme 1 kpl € 300,00 lahjakortin DOPP vaateliikkeeseen ja siihen kuuluu, jos haluaa, minun tunnin stailaus joko liikkeessä tai verkon kautta.
Kommentoi tähän postaukseen ”Mikä Tyyliblogissa on parasta” ja kenelle haluat blogia suositella.
Arvonta on voimassa sunnuntaihin 23.11. klo. 22.00 asti. Ilmoitamme voittajalle henkilökohtaisesti maanantaina 24.11.25.
Arpaonnea kaikille!
Kategoriat Suola ja sokeri
Parasta on itse Kata! ❤️ Näistä tulee aina hyvälle tuulelle ja mahtavia vinkkejä! Kiitos! 🙏
Tyylikkäitä vaateyhdistelmiä,
ja pukeutumisideoita!
Olen suositellut blogiasi ystäville,jotka arvostavat vaatteissa laatua ja tyyliä.
Onnea blogiurastasi ❤️
Ajatonta, klassista kauneutta ja olet upea keulakuva.
Miellyttävästi esittelet mallistoa.
Kiva katsoa ja oppia uusia vinkkejä. Hyväntuulinen iloinen mieli.Tyttärille jakaisin.
Tyyliblogin monipuolisuus.
Kiva nähdä upeiden vaatevideoiden lisäksi meikki-, matka yms.päivityksiä.
Kun tulee puheeksi vaatteet uusien tuttavuuksien kanssa niin kerron Dopp-liikkeestä.
Näytän instan päivityksiä mm.tyyliblogia.
Olen saanut espanjassa asuvan ystävättärenkin Doppin vakiasiakkaaksi hänen käydessä Suomessa😄
ONNEA 11-v ⚘️
Upeat tyylivinkit kaikenikäisille naisille arkeen sekä juhlaan.
Laadukkaita vaatteita, asuste,- meikki- ja kampausniksejä unohtamatta.
Kivoja videoita, kuvia ja blogikirjoituksia. Ilon kautta joka hetkessä. Menestystä ja myötätuulessa tulevaisuuteen ❤️
Blogissa kivoja asukokonaisuuksia ja hyviä vinkkejä pukeutumiseen. Esittelyt loistavasti toteutettu.
Olen suositellut blogia ystävilleni.
Blogista saa hyvin ideoita ja positiivista energiaa.
Suosittelen kaikille +40v -naisille.
Parasta tyyliblogissa on kaikki ihanat vinkit liittyen vaatevalintoihin ja vaatteiden yhdistelyyn. Itselläni on niin vaikea koota omaa vaatekaappia käytännölliseksi ja yhteneväiseksi, niin tyyliblogista on saanut ihania vinkkejä!
Suosittelen siis tyyliblogia ihan kaikille, jotka haluavat käytännöllisiä vinkkejä arkeen ja juhlaankin. 😊
Aina positiivinen ilme ja tunnelmq sekä kivoja ideoita yhdistellä vaatteita ja asusteita.
Liikkeellä kaunis ilme ja mukava henkilökunta.
Blogissa on parasta hyvät vinkit, käytännönläheisyys ja positiivisen iloinen ote 🤩
Olet ihan paras, iloinen ja tyylikäs! Doppin vaateet ovat kaikki niin tyylikkäitä ja yhdistettävissä toisiinsa. Voi kunpa pääsisin liikkeeseesi shoppailemaan seurassasi!!
~ ja siis kaikki kaikki videosi on niin hyvänmielen videoita ♥️👌
Siis kerta kaikkiaan hyvä mielen videoita ja pirtsakoita❤️ 😍Kata on välillä myös niin söpön hauska 😁💖Erittäin kauniita vaatteita ja kaikki🌹Hyvää ja iloista 💫💝💯inspiraatiota pukeutumiseen, meikkaamiseen ym myös
Tyyliblogissa on parasta naiselle/naisille nähdä sopivuutta kaikenlaiseen pukeutumiseen sekä yhdisteltäväisyyttä. Onnittelut! Suositeltavuus blogista ystäville/ tutuille
Blogissa on parasta Katan ihana ja välitön energia, positiivisuus ja ajaton tyylitaju. Myös se avoimuus ja aitous, joka tuntuu hyvin helposti lähestyttävältä ja mutkattomalta. Tuntuu kuin Kata puhuisi ystävälle ja haluaa antaa ja jakaa vinkkejään. Kauneinta tyyliä on juuri se tapa, jolla Kata lähestyy meitä ventovieraita blogin kautta. Siihen vielä ajattomat ja laadukkaat vaatteet ja freesi ulkonäkö, niin voi vain ihailla ja toivoa, että jokaiseen meistä tarttuu jotain blogista, sisäiseen ja ulkoiseen kauneuteen <3
Suosittelin jo blogia 16-vuotiaalle tyttärelleni, joka jo pienenä tyttönä katsoi Katan videoita, kun halusi nähdä ”kiltin naisen” 🙂 <3 Tämä tyyliblogi toimii äidille ja tyttärelle.
Jäin kerrasta koukkuun seuraajaksi blogiin. Aitous, tyylikkyys, yksinkertaisuus ja laatu vetoavat minuun. Olen saanut uusia ideoita pukeutumiseen ja asukokonaisuuksiin. Katan hurmaava persoona ilahduttaa minua. Blogia voi suositella kaikille tyylistä kiinnostuneille.
Onnea Kata! Blogisi on vauhdikas ja monipuolinen inspiraation lähde. Hauskinta on nähdä miten asukokonaisuus syntyy aurinkolaseja myöten!
Tyyliblogistasi olen saanut nimensä mukaisesti tyylivinkkejä ja ihan uusia ideoita pukeutumiseen.
Asiantuntemuksesi ja valloittava persoonasi välittyy postauksistasi ja inspiroi seuraamaan blogiasi.
Blogissa parasta iloinen meininki ja tyylikkyys, nykypäivänä vaikea löytää oikeasti tyylikkäitä vaatteita aikuiselle naiselle -on vain crop toppeja ym.
Suosittelisin blogia ihmiselle, joka kaipaa ideoita tyylikkääseen pukeutumiseen
Paljon Onnea❤️blogista saa niin kivoja ideoita omaan pukeutumiseen. Katan positiivisuus ja iloisuus tarttuu väkisin😊
Arja
On niin piristävää seurata kiireisessä arjessa tyylivinkkejäsi juuri sopivan mittaisina pätkinä! Löydätte ihania vaatteita liikkeeseen ne❣️
Blogissa on parasta lämpö, innostava ote, ystävällisyys ja välittömyys. Blogia seuratessa tulee olo, että minäkin voisin näyttää yhtä tyylikkäältä. Upeita stailauksia ja käytännön vinkkejä. On myös mukavaa, että vaatteissa kerrot mitä kokoa käytät, niin se helpottaa oman koon valintaa. Tätä reippaan iloista ja ammattitaidolla tehtyä blogia voin suositella kaikille ystävilleni. ♥️
Onneksi olkoon blogin 11v. johdosta! Olen seurannut blogia ja varsinkin youtube videoita. Dopp vaatemallisto on ajattoman tyylikäs aikuiselle naiselle. Kata on kuin ystävä videoissaan jutustellen stailauksesta, meikeistä ja elämästä. Olen suositellut blogia ja vlogia kaikille ystävilleni! Helsinkiin tullessa Dopp on aina käyntikohteenani
Tyyliblogista saa hyviä vinkkejä omaan pukeutumiseen. Katalla on todella silmää asukokonaisuuksille. Toivottavasti jaksat jatkaa samaan tyyliin. Olet niin aito ja iloinen.
Ystäväni vinkkasi minulle tästä jo joitakin vuosia sitten.
Blogissa on parasta Katan upea tyyli, aitous ja säteilevä energia. On selvää, että Kata rakastaa työtään. Suosittelen blogia kaikille ystävilleni.
Eila:Onnea! Ihana aikuisen naisen blogi. Inspiroiva!
Onnea! 💐✨
Parasta blogissa on aitous ja vahva ammattitaito.
Suosittelen blogia kaikille, jotka haluavat löytää omaan tyyliin sopivia vaatteita ja asusteita.
Lämpimät Onnittelut!
Helppoa ja huoletonta pukeutumista ideoilla ja vinkeillä. Verkkokauppa toimii loistavasti. Olen suositellut monelle ystävälleni.
Paljon onnea!! ❤️ Aivan ihana blogi, ja liike ja verkkokauppa myös! Ammattitaito huokuu kirjoituksissa ja näkee että työtä tehdään suurella sydämellä ja intohimolla. Olen saanut niin hyviä vinkkejä ja idoita täältä. Myymälästä saa myös aina ensiluokkaista palvelua. Kiitos Kata, toivottavasti jatkuu vielä samaan tapaan kauan.
Onneksi olkoon!
Kata,olet ihanan energinen,inspiroiva ja reipas.Blogi on tosi trendikäs ja ohjeeksi
ja neuvoksi ihan kaikille naisille.Sieltä saa paljon vinkkejä ja asiantutevia neuvoja pukeutumiseen ja meikkeihin.
Kiitos paljon!Minä olenkin seurannut tätä ihanaa blogia jo ihan alusta asti.
Katalla on upea tyyli. Blogista olen saanut vinkkejä uusista tuotteista ja ideoita pukeutumiseen. Monta kotiutettua ihanuutta. 🙂
Parasta blogissa on tyylikkyys ja aitous. Sekä ihana positiivisuus ja energisyys.
Suosittelen blogia kaikille naisille, jotka haluavat löytää juuri itselle sopivia, ajattomia ja ennenkaikkea tyylikkäitä vaatteita.
Näitä Katan tyyliblogivideoita jaksaa kyllä katsoa ja niistä tulee hyvälle tuulelle, kiitos 🫶
Hyviä vinkkejä pukeutumiseen .Auttaa yhteensopivien vaatteiden hankintaa.
Joskus ihan arjen piristystä☺️
Parasta on ilo, valo, energia, idearikkaus ja blogin säännöllisyys. Suositukset menevät työkavereille!
Blogi on tosi monipuolinen ja selkeä. Katalla on aivan ihana tyyli ja osaa yhdistellä kivasti eri asukokonaisuuksia, joista saa useita eri variaatioita. Katan iloisuus näkyy myös blogissa, jota on mukava lueskella. Suosittelen blogia ehdottomasti kaikille ystävilleni. 😍Ja myymälässä käydään aina, kun tulen käymään Helsingissä.❤️
Kaikkain parasta on mahdollisuus boostata iloa, energiaa ja hyvää mieltä ❤️. Blogi on monipuolinen, inspiroiva ja lämminhenkinen. Se on myös käytännönläheinen ja ajan hermolla. Blogista saa itselleen hyviä ideoita sekä pukeutumiseen että asukokonaisuuksien stailaamiseen. Hyvää sunnuntaiaamun viihdettä samalla. Suosittelen lämpimästi ihan kaikille naisille 🥰
Blogit ovat niin inspiroivia!! Ihastuttavaa heittäytymistä ja samalla hienoa oman yrityksen kehittämistä ja kehittymistä, sekä myös muodin ja hyvinvoinnin edistämistä ja iloa. Ideat sopivat usein kaikenikäisille ja -kokoisille ja erilaisiin elämäntilanteisiin.
Blogiasi pitkään seuranneena iloitsen sekä jutuista, että säteilevästä, innokkaasta, iloisesta olemuksestasi.✨️
Miten keksitkin aina jotain uutta!
Vaatteiden erilaisista stailauksista saan hyviä vinkkejä omaan pukeutumiseen, ne ovatkin mieleisimpiä postauksia.
Blogiasi voin lämpimästi suositella ystävälleni ja tuttavalleni.
Hei, parasta on Katan iloinen olemus, ihanat stailaukset ja kauniit vaateyhdistelmät. Suosittelen blogia kaikille muodista kiinnostuneille, etenkin ihanille ystävilleni Susannalle ja Hannelelle❤️
Tässä sinun tyyliblogissa parasta on hyvällä maulla valitut vaatteet sekä Katan iloisuus ja positiivisuus tuoden iloa lukijoiden arkeen. Kaupasta olen paikan päältä löytänyt vaatteita, jotka kestävät aikaa. Liian harvoin vain pääsen kaupassa käymään välimatkan takia. Paljon onnea blogillesi jatkossa ja sinulle Kata kaikkea hyvää!
Ja suositella haluan blogiasi kaikenikäisille naisille!
Dopp on aivan ihana, persoonallinen ja aikuisen naisen makuun ihan paras vaateliike! Aina Helsingissä käydessäni suuntaan Doppiin! Ihania ja persoonallisia asuja ja aivan paras henkilökunta : annetaan katsella rauhassa, mutta jos apua haluaa, sitä myös saa ja palvelu on ensiluokkaista. Olen suositellut liikettä kaikille tutuilleni. Tyylivinkit ja postaukset ovat piristäviä ja Katan tyyliblogi tuo aina hyvän mielen ja antaa kivoja vinkkejä pukeutumiseen – unohtamatta muita aikuisen naisen tyyliin kuuluvia asioita. Superhienoa, että on kivijalkamyymälä, jossa saa rauhassa katsella, kokeilla ja tuntea iloa täydellisistä vaatelöydöistä 💕!
Onnittelut!❤️
Ajankohtaisia videoita/ohjeita pukeutumiseen. Myös mielenkiintoisia meikkivinkkejä.
Kiitos ihanasta, inspiroivasta ja positiivisesta blogista. Seuraan sivuja ja teen hyviä vaateostoksia (usein tosin spontaanisti 🙈) joita käytän paljon. Asut sopii tilanteeseen kuin tilanteeseen töihin, juhlaan ja vapaa-aikaan. Olemme samankokoisia, joten on helppo valita vaatteen koko, kun katson minkä kokoinen vaate on päälläsi 😀
Hei ja onnittelut
Mukana olen ollut alusta saakka. Pakko joka päivä tarkistaa, onko uutta postausta tullut. Annat blogin välityksellä niin paljon inspiraatiota ja vinkkejä. On ilo katsoa sinun iloista, hymyilevää asukuvaa. Myös kokovinkit, leikkaukset jne ovat tervetulleita vinkkejä. Ja ah, tykkään myös jutustelustasi. Blogivihjeen olen välittänyt äidille, tyttärelle ja ystäville.
On todella kiva nähdä mitkä värit ja vaatteiden mallit voi yhdistää. Sukkahousut ja asusteet on hyvin esitelty. On ihania uutuuksia ja ideoita. Kuvat on laadittu asiakkaalle. On selvästi mitat ym. Lisäksi aurinkoinen ja iloinen blogi, jota voin suositella kaikille ystävilleni. Samaten meikkivideot!
Kiitos!
😃 Näitä kiva katsoa ja ostoksiakin tullut tehtyä niiden innoittamana.👍
Hei siellä 💚
Olen löytänyt tyyliblogin Instan kautta. Tätä olen juuri kaivannut, aikuisen naisen pukeutumista ❤️ Ripaus laatua, isosti taitoa ja ennenkaikkea tyylikkyyttä! Tästä kaikesta nautin ja ammennan arkeeni ja juhlaan ihania juttuja.
Kata sinusta välittyy tänne asti lämpö, viisaus ja sydämen kauneus!
Hei, ihan parasta on Katan iloinen ja tyylikäs tapa tehdä niin blogia kuin instajulkaisuja. Ihan mahdoton tahti ja kaikki postaukset hyvin laadukkaita. Oikein inspiroivia ja opettavaisia ovat myös meikkivideot. Liikkeessä on aina kiva asioida, asiakas huomioidaan hyvin, vaikka olisi ruuhkaakin.
Olen suositellut ystäville ja on tullut seuraamaankin tiliäsi moni😊
Ihana seurata tyylikästä pukeutumista ja vaatevalintoja. Kuvista välittyy positiivinen energia ja omistautuminen asialle.
Olen aika tuore blogisi seuraaja. Löysin tämän ihan sattumalta ja olen jäänyt koukkuun niin tähän blogiin kuin muutenkin sivuillenne; osaatte valita myyntiin kauniita ja ajatuksella valittuja vaatteita. Sinulla on ihana valoisa asenne ja erityisesti pidän noista ideoista mitkä värit ja vaatteet sopivat yhteen ja miten asusteilla voi stailata helpostikin minkä tahansa asukokonaisuuden. Blogiasi voin suositella aivan kaikille ystävilleni!
Tyyliblogista saa ideoita omaan pukeutumiseen. Ja ellei muuta, hyvää ajanvietettä 🤩