Miten tekonahkahousut stailataan rennommin ja scarpimmin?
Meille saapui oikein kivat keinonahkahousut € 79,95. Ne ovatkin ihan uuden malliset, koska ne ovat leveälahkeiset. Stailasin sekä tummanruskeat että mustat ensin rennosti ja sitten scarpimmin.
Kaikki videolla olevat tuotteet löytyvät verkkokaupastamme loistavien kuvien kera täältä.
Kumpaa tyyliä sinä suosit, rentoa vai scarpimpaa?
Katso video!
You are currently viewing a placeholder content from YouTube. To access the actual content, click the button below. Please note that doing so will share data with third-party providers.
More InformationTuotteen varaus liikkeeseen: Mikäli haluaa varata tuotteen liikkeeseen ja tulla sovittamaan, tulee se tehdä verkkokaupan kautta ja valita maksutavaksi ”Varaus liikkeeseen”. Tällöin tuote on sivussa ja noudettavissa liikkeestämme seuraavaan arkipäivään klo. 18.00 saakka.
Poikkeuksena lauantaina ja sunnuntaina tehdyt varaukset pidetään varattuina tiistaihin klo. 18.00 saakka.
Mikäli noutoa ei tapahdu tähän mennessä, varaus perutaan. Varauksen peruutuksesta asiakas saa sähköposti ilmoituksen. Verkkokaupasta tehty tuotevaraus maksetaan noudettaessa. Jos tilausta tehdessä tilauksessa lukee “Jälkitoimitus” laitamme tekstiviestin, kun tuote on saapunut liikkeeseemme.
Kategoriat Ylä- ja alaosat