Delphina topit kolmessa värissä
Meillä on ennekin ollut näitä käteviä, pidempiä Delphina toppeja. Nyt niitä valmistettiin lisää ja näitä saakin meiltä nyt kolmessa eri värissä.
Katso video topeista ja katso postauksen lopusta myös toinen video, miten niitä stailasin!
You are currently viewing a placeholder content from YouTube. To access the actual content, click the button below. Please note that doing so will share data with third-party providers.
More Information
Delphina toppi
Delphina on pidempi toppi, joka tulee reippaasti pepun alapuolelle. Topin ideana on pukea se lyhkäisempien yläosien alle häivyttäen lantiota ja peppua. Topissa on t-paita yläosa, joka hieman joustaa. Alaosa on kangasta, joka ei jousta. Alaosan edessä on napit, jotka voi avata. Minulla on topista päällä koko S. Toppi venyy yläosasta noin 6-8 cm alla oleviin mittoihin. Suosittelemme ottamaan topista oman koon tai yhden pienemmän, jos oma vartalon mitta on kokojen välissä.
- Delphina toppi € 49,90 koot XS-XXL
Topin alaosan napit ovat avattavat eli helman voi sitoa solmulle vyötärölle.
Katso, miten stailasin Delphina toppeja.
You are currently viewing a placeholder content from YouTube. To access the actual content, click the button below. Please note that doing so will share data with third-party providers.
More InformationReelsin tuotteet:
Gida jakku € 99,95 raitainen ja muita värejä löytyy myös
Judya farkut € 109,95
Hermina iso nahkalaukku € 139,00
Pipaluk pasmina huivi € 59,00 useita värejä
DOPP tennarit € 139,00
Rosalia nahkalaukku € 109,00 useita värejä
Guni neule € 79,95 useita värejä
Hermina pieni nahkalaukku € 99,00 useita värejä
Buka jakku € 79,95
Ruby slingback korkokengät € 199,00
Alma tennarit € 115,00
Gincent paita € 79,95 useita värejä
Aida midihame € 79,95 useita värejä
Kategoriat Ylä- ja alaosat
Kätevät pitkät topit.
Huomenta Annamaija 🙂 Jep, todella kätevät! Mukavaa viikonloppua, Kata