Katan tyyliblogi

Pukeutumisvinkkejä ja asukokonaisuuksia

DOPP tennarit ja kaulukselliset paidat

Tämän kevään DOPP tennarit saapuivat. Malleja on yksi mutta väritystä on kaksi. Nämä ovat nyt sitten ”ihan viimeisen päälle” trendikkäät! Ja totta kai parasta on, että nämä ovat loistavat jalkaan. Huonoja jalkaan olevia tennareita tai yleensäkään kenkiä, ei meille tule! Myös tästä asiasta olen tarkka.

Ja toinen ihana tuote, mikä saapui on Simi Vincent paita kauluksilla, joka kuuluu  myös ”Pumpulia iholle” olevaan sarjaan. Tiesitkö, että tänä keväänä kaikki paidat, missä on kaulukset, ovat myös todella trendikkäitä.

 

Simi Vincent paita kauluksilla

Simi Vincent paita kuuluu ihanaan ”Pumpulia iholle” olevaan sarjaan. Paidassa on kaulukset ja edessä on V-kaula-aukko, joka ei ole liian syvä. Malliltaan paita on suora ja se loppuu lonkkaluiden alapuolelle. Paita on takaa aavistuksen pidempi kuin edestä ja sivuissa on kivat halkiot. Minulla on paidasta päällä koko XS. Paita on reiluhkoa kokoa.

 

DOPP tennarit

DOPP tennarit saa vaan meiltä DOPPista! Tennareita on kaksi väritystä ja eri nahkaista. Tennareissa on loistava pohja, se on noin 3,5 cm korkea. Sisäpohjallinen on irroitettava. Tennarit eivät ole kapeaa lestiä, vaan niissä on ihan normaali lesti.

Beige/valkoiset DOPP tennarit ovat täydelliset haze värisiin ”Pumpulia iholle” oleviin tuotteisiin!

 

Toinen väri DOPP tennareista on pintanahkainen beige mustilla tehosteilla.

 

Simi Vincent paitaa löytyy myös mustana. Jalassa minulla on Gincette housut € 99,95.

Katso Reels!

You are currently viewing a placeholder content from YouTube. To access the actual content, click the button below. Please note that doing so will share data with third-party providers.

More Information

Tuotteen varaus liikkeeseen: Mikäli haluaa varata tuotteen liikkeeseen ja tulla sovittamaan, tulee se tehdä verkkokaupan kautta ja valita maksutavaksi ”Varaus liikkeeseen”. Tällöin tuote on sivussa ja noudettavissa liikkeestämme seuraavaan arkipäivään klo. 18.00 saakka.
Poikkeuksena lauantaina ja sunnuntaina tehdyt varaukset pidetään varattuina tiistaihin klo. 18.00 saakka.
Mikäli noutoa ei tapahdu tähän mennessä, varaus perutaan. Varauksen peruutuksesta asiakas saa sähköposti ilmoituksen. Verkkokaupasta tehty tuotevaraus maksetaan noudettaessa. Jos tilausta tehdessä tilauksessa lukee “Jälkitoimitus” laitamme tekstiviestin, kun tuote on saapunut liikkeeseemme.

 

Kategoriat Ylä- ja alaosat, Kengät

Aiheeseen liittyvät kirjoitukset

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

2 kommenttia

Hei Annamaija 🙂 Nämä ovat ihanat ja raikkaat 🙂 Mukavaa viikonloppua! Kata