Kaksi erimittaista upeaa juhlamekkoa

Juhlamekoista oli pieni paussi, mutta paussi ei haitannut yhtään, kun nämä kaksi upeaa mekkoa saapui! Aivan ihanat juhlamekko mallit ja aivan ihanat kaksi väriä. Toinen on lyhkäisempi ja toinen pidempi ja itse rakastuin kumpaankin. Ihana tämä lyhkäisempikin, koska nyt juhlamekot ovat pääsääntöisesti olleet pidempiä.
Juhlamekoista on valmistettu kaksi väriä ja ne ovat apple butter sekä champagne.
Mekko yhden koon pienempi kuin normaalisti. Minulla on mekosta päällä koko 36.
- Lizza kaulakoru; mattapintainen helminauha € 34,00
- Day Linen Pearl Clutch € 95,00
Dafora solmukemekko
Dafora on super kaunis mekko. Mekossa on V-kaula-aukko, joka ei ole liian syvä. Mekko on istuva rinnan ja kylkien kohdalta. Rinnan alapuolella on solmuke, joka antaakin tilaa massukan ja lantion kohdalle ja helmaosa levenee kevyesti alaspäin loppuen noin polvien päälle. Mekossa on pussimaiset ja aavistuksen vajaamittaiset hihat. Mekon sivussa on vetoketju. Minulla on mekosta päällä koko 36.
- Dafora solmukemekko € 109,95 koot 32-44
Solmuke rinnan alapuolella on loistava!
Katso reels!
Minusta tämä mekkomalli on täydellinen!
- Korvakorut Mauriz € 28,00
- Dalina clutch € 89,95
- Sandaalit € 199,00
Degan midimekko
Degan midimekko on kerrassaan näyttävä mekko. Mekossa on valekietaisumallinen yläosa. Hihat ovat leveät ja ne loppuvat kyynerpäiden kohdalle. Rinnan alapuolella, vyötärön kapeimmalla kohtaa on poikkileikkaus. Mekon vuoressa on leveä kuminauha eli mekko joustaa juuri poikkileikkauksen kohdasta muutaman sentin. Rinnan kohdalla on tilaa. Mekon helma levenee kevyesti alaspäin. Mekon sivussa on vetoketju. Minulla on mekosta päällä koko 34.
- Degan midimekko € 129,95 koot 34-44
- Korvakorut Luxemburg € 26,00 kulta ja hopea
- Clutch € 79,00 nutria
Löysitkö sinä jo suosikkimekkosi eli lyhyt vai pitkä ja kumpiko väri?
Katso Reels!
Tuotteen varaus liikkeeseen: Mikäli haluaa varata tuotteen liikkeeseen ja tulla sovittamaan, tulee se tehdä verkkokaupan kautta ja valita maksutavaksi ”Varaus liikkeeseen”. Tällöin tuote on sivussa ja noudettavissa liikkeestämme seuraavaan arkipäivään klo. 18.00 saakka. Lauantaina ja sunnuntaina tehdyt varaukset pidetään varattuina tiistaihin klo. 18.00 saakka. Mikäli noutoa ei tapahdu tähän mennessä, varaus perutaan. Verkkokaupasta tehty tuotevaraus maksetaan noudettaessa. Jos tilausta tehdessä tilauksessa lukee “Jälkitoimitus”laitamme tekstiviestin, kun tuote on saapunut liikkeeseemme.
Kategoriat Mekot