Käytämme sivustollamme Meta-pikseliä, joka kerää tietoja sivuston käytöstä. Sen avulla saamme tiedon siitä, kuinka moni siirtyy Metan mainoksesta sivustollemme, sekä se mahdollistaa mainosten kohdistamisen halutulle yleisölle. Meta-pikseli kerää tietoja niistä käyttäjistä, jotka ovat hyväksyneet sen evästeet ja joilla on Facebookin käyttäjätunnus. Se ei kuitenkaan yksilöi käyttäjiä vaan käyttäjät pysyvät anonyymeinä. Käytämme Meta-pikseliä Facebook-mainonnan tehokkuuden mittaamiseen.
Jotta voimme tallentaa asetuksesi, välttämättömät evästeet on otettava käyttöön!
Sekin auttaa hutiostoksissa kun käy värianalyysissä ja tietää itseään parhaiten pukevat värit. Näin säästää myös rahaa kun vääränväriset vaatteet jäävät ostamatta. Kävin syksyllä värianlyysissä ja tuloksena oli puhdas kesä. Nyt jää esimerkiksi mustat ja kermanväriset vaatteet kokonaan hankkimatta.
En enää osta, kuin itselleni sopivaa.
Hei Minna 🙂 Jep, sekin auttaa. Ja muistetaan, että pidetään mukana ja käytetään myös niitä värejä, olivat sitten omassa värikartassa tai ei, joissa itse viihtyy 🙂 Mukavaa viikkoa, kata
Ihanat ohjeistusvideot jatkuivat, kiitos 🙂
hei Satu 🙂 Jes! ihanaa kun olet mukana! Kata